הספר התמרה רוחנית במערכות יחסים

הספר שלפניכם נוגע במה שמשפיע יותר מכל על חיינו ועל מידת האושר או הסבל שאנו חווים מדי יום ביומו – מערכות היחסים האישיות והאינטימיות.
תמצאו בו דרכים מהותיות ומעשיות לריפוי, לאיזון ולהתפתחות במערכות היחסים מנקודת המבט הרוחנית של התקשור, שמתחילות בתוכנו פנימה, בקשר שלנו עם עצמנו.
מבפנים נפרשים בטבעיות נתיבי ההתמרה גם לקשרים הזוגיים, לחוויית ההורות והקשר עם ילדינו (ואף עם נכדינו), למערכות היחסים הבוגרות עם הורינו החיים או אל מול זכרם, ולמעגלים החברתיים והקהילתיים.
נתיבי ריפוי והתפתחות אלו, מובאים לאור יישומיה המרתקים של תורת חמשת האלמנטים (מים, עץ, אש, אדמה ומתכת), כפי שהם באים לידי ביטוי בטבע העולם והאדם, ובנבכי נפשנו, גם הכמוסים ביותר.
הצטרפו למסע לתוך עצמכם ולממדי הרוח, אשר נפתח מתוך חוויית הקריאה, שתחבר אתכם למצב תודעה ייחודי ומרגש עד מאוד, בו הלב נפתח ומשיל את קליפותיו, כשתחושות של חמלה ומחילה, אהבה והבנה מתעוררות עמוק פנימה.
את המסע מלווים תצלומי טבע מרהיבים המלווים בציטוטים עוצמתיים ונוגעים מתוך המסרים שמובאים בו – כך שמרתק לקרוא את כולו ברצף, ונפלא גם לחזור ולהיזכר, לעיין ולקבל השראה וחיבור מחדש בכל עת.  
זוהי מתנה נפלאה ומלאת אהבה אותה תוכלו להעניק לעצמכם וליקיריכם, מתנה משנה-חיים!  
 

מחיר משלוח: 0
סה"כ המחיר 60 ₪
הזמן עכשיו
הספר התמרה רוחנית במערכות יחסים
 להגדלה לחץ על התמונה